телефоны : +38-057-393-01-12, +38-057-393-03-79


про компанію

Нехай буде нашою найвищою метою одне:
говорити, як відчуваємо,
і жити, як говоримо.
Сенека

Наш успіх визначила професійна команда, об’єднана спільними цілями і принципами ведення бізнесу, головні з яких – орієнтуватися на потреби клієнтів і брати на себе тільки здійсненні зобов’язання.

Ми завжди прагнули відповідати вимогам наших партнерів. У 1996 році одним з основних напрямків діяльності компанії «Фоліо Плюс» стало виробництво етикеткової продукції. Зараз етикетка становить більше 80% загального обсягу випуску. Успіхом користуються наші рекламні та РОS-матеріали, сувенірна упаковка, а також календарі, листівки, репродукції. Наші замовники – найбільші підприємства харчової промисловості Україні, Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови та інших країн.

Діяльність «Фоліо Плюс» нерозривно пов’язана з виробничими циклами багатьох компаній, тому в нашій роботі головне – це уважне ставлення до інтересів партнерів, сприяння розвитку їх бізнесу, створення сприятливого ділового клімату.

Ми підбирали парк обладнання й освоювали технології таким чином, щоб задовольнити не тільки існуючі, а й передбачувані тенденції ринку, і щиро радіємо, коли наші прогнози виявляються вірними, а наша діяльність допомагає партнерам реалізувати свої проекти.

У 2007 році ми освоїли виробництво самоклейкої етикетки. Висока планка якості офсетного друку залишилася незмінною і для флексографічного виробництва. Це дозволило нам не тільки відповідати змінам ринку і залишатися надійними партнерами для наших замовників, але й освоїти нові для нас напрямки.

Існуюча структура виробництва дозволяє виконувати комплексні замовлення, спрощує клієнтам процеси розміщення та погодження замовлень.

Володіючи різними технологіями, ми пропонуємо максимально виразний і при цьому економічно найбільш вигідний варіант.

  • виробничі площі понад 11.000 кв. м.
  • цілодобове планове виробництво;
  • надійне обладнання тільки світових брендів, що зарекомендували себе;
  • варіативність виконання замовлень із використанням технологій офсетного,флексографічного і трафаретного друку;
  • широкі можливості післядрукарської обробки продукції – гаряче та конгревне тиснення, у/ф-лакування, висікання, склеювання, каширування та багато іншого;
  • оперативне виготовлення висікальних штампів, кліше гарячого тиснення та іншої оснастки;
  • дослідна лабораторія, яка контролює виробничий процес на кожному етапі;
  • перспективні дослідження, метою яких є впровадження у виробництво новітніх технологій та матеріалів;
  • якість менеджменту, підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2009.