телефоны : +38-057-393-01-12, +38-057-393-03-79


тиснення, конгрев

У 1995 році ми одними з перших в Україні освоїли технологію гарячого тиснення золотом для тиражів етикеток. Для цього нами самостійно було розроблено та сконструйовано обладнання на базі машини високого друку. На той момент це дозволило привернути увагу багатьох виробників алкогольної продукції, особливо вин і коньяків.

З тих пір ми суттєво просунулися в цьому напрямку, придбали парк з чотирьох машин, різних за способами тиснення, запустили ділянку з виробництва кліше.

У 1999 році ми отримали патентне свідоцтво на розробку способу тиснення псевдоголограми.
Переважна більшість етикетки для міцної алкогольної продукції і вина традиційно виробляється з використанням додаткової післядрукарської обробки. Крім гарячого, це може бути і конгревне тиснення (тобто рельєфне), тиснення різними видами фольги, включаючи голограму. Ми досконало володіємо технологіями необхідними для виробництва таких етикеток.

Незважаючи на широкі можливості комбінування різних технологій обробки безпосередньо в процесі рулонної друку, ділянку флексодруку ми також додатково оснастили обладнанням для гарячого і конгревного тиснення і висікання. Можливість винесення деяких технологічних операцій на окреме обладнання допомагає в багатьох випадках знизити вартість виготовлення етикетки. Двосекційні машини Cartes дозволяють одночасно виконувати тиснення двома видами фольги, або комбінувати гаряче тиснення з конгревним чи висіканням. Крім того, ці машини використовуються для нанесення голограми з позиціонуванням за міткою.